Информация

Тарифы на услуги

Тримоб

Тарифы оператора

ТриМоб вводит новые тарифные планы для любителей 3G Интернета

Уважаемые абоненты!

С 23 июня 2014 специально для Вас компания ТриМоб вводит новые тарифные планы.

Для абонентов неконтрактной (предоплаченной) формы обслуживания:

«Интернет S» — тарифный план позволяет активно общаться в социальных сетях, читать интересные новости в Интернете, пользоваться электронной почтой и другое. По условиям тарифного плана Вам начисляется ежедневно 50 МБ трафика. Абонентная плата составляет 35 гривен с НДСи без ПФ.

«Интернет M» — тарифный план может удовлетворить подавляющее большинство потребностей современного пользователя мобильного Интернета. По условиям тарифного плана Вам начисляется ежедневно 150 МБ трафика. Абонентная плата составляет 65 гривен с НДС и без ПФ.

«Интернет L» — с этим тарифным планом Вам будет комфортно в любой ситуации. Трафика хватит для просмотра сайтов и почты, общения в социальных сетях, загрузки файлов, музыки и просмотравидео онлайн. По условиям тарифного плана Вам начисляется ежедневно 450 МБ трафика. Абонентная плата составляет 125 гривен с НДС и без ПФ.

«Интернет Безлим» — настоящий безлимитный 3G Интернет без каких-либо ограничений. В этомтарифном плане Вы можете не ограничивать себя в доступе к мобильному Интернету. Кроме этого дополнительно к пакету услуг будет включено 1000 SMS на номера мобильных операторов Украины и1000 минут на номера как и мобильных операторов Украины так и фиксированной связи. Абонентная плата составляет 296 гривен с НДС и без ПФ.

С подробными условиями новых тарифных планов неконтрактной формы обслуживания можно ознакомиться по телефону +38057-7-800-300

Для абонентов контрактной формы обслуживания (на условиях договора):

«Интернет M» — тарифный план может удовлетворить подавляющее большинство потребностей современного пользователя мобильного Интернета. По условиям тарифного плана Вам начисляется ежемесячно 4500 МБ трафика. Абонентная плата составляет 65 гривен с НДС и без ПФ.

«Интернет L» — с этим тарифным планом Вам будет максимально удобно в любой ситуации. Трафика хватит для просмотра сайтов и почты, общения в социальных сетях, загрузки файлов, музыкии просмотра видео онлайн. По условиям тарифного плана Вам начисляется ежемесячно 13500 МБтрафика. Абонентная плата составляет 125 гривен с НДС и без ПФ.

«Интернет XL» — это тарифный план можно использовать не только для активной работыв Интернете, но и для просмотра фильмов и онлайн-игр в удобном для Вас месте. По условиямтарифного плана Вам начисляется ежемесячно 25000 МБ трафика. Абонентная плата составляет200 гривен с НДС и без ПФ.

С подробными условиями новых тарифных планов контрактной формы обслуживания можно ознакомиться по телефону +38057-7-800-300

В новых тарифных планах пакетный трафик можно будет использовать как в сети ТриМоб, так и в сетинационального роуминг-партнера.

__________________________________________________________________

Мобільний Інтернет на умовах договору.

Компанія ТриМоб пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного мобільного Інтернету. На вибір представлено чотири тарифні плани, які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів, від початківців до впевнених користувачів. Характеристика пакетів:

«ОГО!Мобільний Легкий» – найкраще рішення для абонентів, які користуються Інтернетом час від часу. Обсяг включеного трафіку оптимально підійде для перегляду Інтернет сторінок, спілкування в чаті та соціальних мережах, листування електронною поштою та інших «легких» задач.

«ОГО!Мобільний Стандарт» – тарифний план, з яким Вам буде комфортно у будь-якій ситуації. Обсяг трафіку, включеного в пакет, можна назвати новим стандартом мобільного Інтернету, адже такого обсягу вистачить для задоволення більшості потреб – від перегляду сайтів та пошти, спілкування в соціальних мережах до завантаження файлів, музики та перегляду відео он-лайн.

«ОГО!Мобільний Необмежений+» — завдяки цьому тарифному плану Ви можете не обмежувати себе в доступі до мобільного Інтернету. Спілкуйтесь, читайте, слухайте музику та навіть завантажуйте фільми.

«ОГО!Мобільний Ультра» — це новий рівень свободи в мобільному Інтернеті. З цим тарифним планом Ви зможете в повній мірі реалізувати всі свої бажання в мобільному Інтернеті. Пориньте у світ необмежених можливостей мобільного Інтернету.

Назва тарифного плану ОГО!Мобільний
Легкий
ОГО!Мобільний
Стандарт
ОГО!Мобільний
Необмежений+
ОГО!Мобільний Ультра 
Абонентна плата, грн 60 120 180 200 
Включені послуги, Мбайт
Мобільний Інтернет 2 048 10 240 25 600 51 200 
- у тому числі може бути використано в національному роумінгу 350 5 120 5 120 5 120 
Вартість трафіку за межами пакету, грн./Мбайт
Мобільний Інтернет в мережі ТриМоб Від 0,01* / 0,06
Мобільний Інтернет у національному роумінгу 0,36
Друга SIM-картка з тарифним планом U`мобільний+ Так** Так** Так** Ні 

      Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

      * при замовленні додаткових Інтернет-пакетів.

** При бажанні абонента та сплаті разового платежу за підключення номеру – 10 грн. (з урахуванням всіх податків).

Додаткові «Інтернет-пакети» для тарифних планів «ОГО!Мобільний Легкий», «ОГО!Мобільний Стандарт» та «ОГО!Мобільний Необмежений +»

Додатковий Інтернет-пакет Інтернет-пакет 1 Гбайт Інтернет-пакет 2 Гбайт Інтернет-пакет 5 Гбайт
Вартість пакету,грн 30 40 50
Включені послуги,Мбайт
Мобільний Інтернет у мережі ТриМоб 1 024 2 048 5 120
Розрахункова вартість 1 Мбайту в пакеті, грн./Мбайт 0,03 0,02 0,01

Які умови додаткового пакету трафіку та як його замовити?

Додатковий пакет трафіку призначений для можливості заощаджувати Ваші кошти у випадку, якщо Ви використали весь обсяг трафіку, наданий в пакеті, раніше кінця поточного місяця. Оберіть необхідний Вам обсяг трафіку та просто зателефонуйте до Контакт-центру за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі ТриМоб) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому). Після замовлення обраний Інтернет-пакет буде надано Вам у повному обсязі до кінця поточного місяця. Для замовлення додаткового пакету на вашому основному рахунку повинна міститись сума коштів, достатня для оплати вартості обраного пакету. Замовлений пакет надається одноразово у поточному місяці. Його залишок на наступний місяць не переноситься, а пакет у кінці місяця відключається.

Де можна підключитися  до тарифних планів «ОГО!Мобільний»?

Підключитися можна подавши заявку на підключення.

Що таке друга картка «U`мобільний+» та які її переваги?

Друга картку абонент за бажанням отримує   при підключенні до тарифних планів «ОГО!Мобільний». В ній надається ще один мобільний номер з встановленим тарифним планом «U`мобільний+», який дозволяє здійснювати дзвінки в межах 200 нетарифікованих хвилин у місяць на будь-які номери фіксованого зв’язку по Україні, а також здійснювати відео та голосові дзвінки в мережі ТриМоб. Ці хвилини надаються в рахунок абонентної плати «ОГО!Мобільний» та не потребують додаткової оплати. В тарифному плані «U`мобільний+» відсутня абонплата та інші обов’язкові платежі. Детально ознайомитись з тарифами «U`мобільний+».

Чи зможу я, підключившись до пакетів «ОГО!Мобільний», користуватися іншими послугами мобільної мережі?

Так, звичайно. Ви отримуєте доступ до всіх послуг мобільної мережі ТриМоб (голосові та відео дзвінки, обмін SMS та MMS, голосової та відео пошти тощо), однак користування ними потребує додаткової оплати, згідно з тарифами на інші послуги в пакетах «ОГО!Мобільний».

Тарифи на інші послуги в пакетах «ОГО!Мобільний»
Дзвінки в мережі ТриМоб та на номери операторів фіксованого зв’язку по Україні, на голосову та відеопошту, грн/хв 0,20
Відеодзвінки в мережі ТриМоб, грн/хв 0,20
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку у межах України, грн./хв. 0,55
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн./шт. 0,25
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн./шт. 0,65
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн./шт. 0,50
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн./шт. 4,95
WAP-доступ в мережі ТриМоб, грн./Мбайт 0,10
WAP-доступ у національному роумінгу, грн./Мбайт 0,40

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

Як перевірити залишок пакету послуг та суму коштів на рахунку?

Для перевірки залишку пакету послуг достатньо набрати комбінацію та натиснути виклик. Для перевірки грошового рахунку та терміну дії номеру необхідно набрати та натиснути виклик.

Чи можу я змінити свій тарифний план?

Так. Зміна на тарифний план з більшою абонентною платою — безкоштовна. При переході на тарифний план з меншою абонентною платою вартість — 20 грн (з ПДВ без ПФ). Якщо у Вас є діюча Додаткова угода, при зміні пакету на менший Вами буде додатково оплачено вартість такої зміни, згідно з умовами діючої Додаткової угоди.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі ТриМоб) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі  Укртелекому). Абонентам з діючою Додатковою угодою необхідно звернутись до Пункту обслуговування абонентів Укртелекому, які обслуговують абонентів ТриМоб.

За допомогою яких пристроїв можна користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний»?

Ви можете користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний» за допомогою USB-модему, PCMCIA-картки, телефону, що підтримує стандарт UMTS/HSDPA.

Які налаштування модему/телефону необхідно використовувати для доступу до мережі Інтернет в пакетах «ОГО!Мобільний»?

Для користування пакетами «ОГО!Мобільний» Вам необхідно задати точку доступу (APN): unlim.utel.ua в розділі налаштувань модему. Детальну інформацію можна дізнатись у розділі Налаштування  або зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі  ТриМоб) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Яка швидкість доступу до мережі Інтернет у пакетах «ОГО!Мобільний»?

Швидкість доступу до мережі Інтернет з використанням пакетів «ОГО!Мобільний» залежить від Вашого обладнання, навантаження на мережу в місці Вашого перебування та параметрів сайту, з яким Ви працюєте. Ми не обмежуємо швидкість в пакетах «ОГО!Мобільний». Пікова швидкість може досягати 7,2 Мбіт/сек, у середньому швидкість підключення становить від 200 до 800 Кбіт/сек та більше.

Інші умови тарифних планів «ОГО!Мобільний»

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернету у межах України – 10 кбайт.

Включені послуги не діють у міжнародному роумінгу.

Включені послуги на наступний період не переносяться.

При відключенні тарифного плану «ОГО!Мобільний» надання тарифного плану «U`мобільний+» припиняється.

Мобільний Інтернет без договору

Компанія ТриМоб пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного мобільного Інтернету, що доступні для підключення без укладання письмового договору. Пропонуємо три тарифні плани, які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів, від початківців до впевнених користувачів.

Характеристика пакетів:

«ОГО!Мобільний Старт»пропозиція для знайомства з мобільним Інтернетом, спеціально розроблена для тих, хто вперше обирає цю послугу, або рідко користується Інтернетом. Обсягу трафіку, що включено в пакет достатньо для періодичного перегляду Інтернет-сторінок та перевірки пошти, спілкування в чатах та ICQ. Ця пропозиція також буде оптимальною для користування мобільним Інтернетом зі смартфону чи комунікатора. Крім того, в пакеті додатково надається 1000 нетарифікованих хвилин для дзвінків у мережі мобільного зв’язку ТриМоб.

«ОГО!Мобільний Легкий» – найкраще підійде абонентам, які користуються Інтернетом час від часу. Обсяг включеного трафіку оптимально підійде для перегляду Інтернет сторінок на комп’ютері чи планшеті, спілкування в чаті та соціальних мережах, листування електронною поштою та інших «легких» задач. Крім того, в пакеті додатково надається 1000 нетарифікованих хвилин для дзвінків у мережі мобільного зв’язку ТриМоб.

«ОГО!Мобільний Стандарт» – тарифний план, з яким Вам буде комфортно у будь-якій ситуації. Обсяг трафіку, що включено в пакет можна назвати новим стандартом мобільного Інтернету, адже його вистачить для задоволення більшості потреб – від перегляду сайтів та пошти, спілкування в соціальних мережах до завантаження файлів, музики та перегляду відео он-лайн. Крім того, в пакеті додатково надається 1000 нетарифікованих хвилин для дзвінків у мережі мобільного зв’язку ТриМоб.

Назва тарифного плану ОГО!Мобільний
Старт
ОГО!Мобільний
Легкий
ОГО!Мобільний
Стандарт
Абонентна плата (за 30 днів), грн 30 60 120
Включені послуги
Мобільний Інтернет, Мбайт 550 1 536 8 192
- в тому числі може бути використано в національному роумінгу, Мбайт - 350 5 120
Обсяг нетарифікованих хвилин, хв* 1 000 1 000 1 000
Вартість трафіку за межами пакету, грн/Мбайт
Мобільний Інтернет в мережі ТриМоб 0,10
Мобільний Інтернет в національному роумінгу 0,40
Дзвінки в мережі ТриМоб та на фіксовані по Україні за межами пакету, грн./хв 0,30
Вартість модему, грн. Від 399

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

* Хвилини надаються для дзвінків у мережі мобільного зв’язку ТриМоб. Хвилини не використовуються при дзвінках в національному чи міжнародному роумінгу.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернет в межах України – 10 кбайт, дзвінків по Україні – 1 секунда.

Як підключитися до тарифних планів «ОГО!Мобільний» без контракту?

Для підключення до тарифних планів «ОГО!Мобільний» достатньо придбати та активувати стартовий пакет «ОГО!Мобільний Старт». Вартість  пакету складає 30 грн. (з усіма податками). У пакеті встановлено тарифний план «ОГО!Мобільний Старт».

При активації Вам буде разово зараховано:

  • 550 Мбайт* трафіку мобільного Інтернет в мережі ТриМоб (термін дії 30 днів).
  • 1 000 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків у мережі ТриМоб (термін дії 30 днів).
  • 5 грн. на основному рахунку.

* До 31.01.2013 (включно). З 01.02.2013 — 150 Мбайт.

Подати заявку на підключення.

Для продовження обслуговування на умовах тарифного плану «ОГО!Мобільний Старт» достатньо просто поповнювати свій рахунок один раз на 30 днів на необхідну суму. З нього буде списано абонплату та надано Вам пакет послуг, яким Ви зможете користуватися протягом 30 днів. Якщо на рахунку не вистачатиме коштів у розмірі абонплати, пакет послуг не буде надано. Потрібно поповнити  рахунок на необхідну суму.

Чи можу я змінити свій тарифний план?

Так. Вартість такої зміни — не оплачується. При переході на обраний тарифний план Вами оплачується лише вартість абонентної плати обраного тарифу. Після зміни тарифного плану відбувається списання цієї абонентної плати та нарахування пакетних послуг.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі ТриМоб) або 0 800 50 1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Що буде, якщо я вчасно не поповню свій рахунок або сума на рахунку буде меншою за абонплату?

У випадку, якщо сума на рахунку менша ніж абонентна плата обраного тарифного плану «ОГО!Мобільний»,  пакет послуг не буде нараховано.  Однак, користування послугами залишається можливим, за стандартними тарифами Вашого тарифного плану. У випадку поповнення рахунку на необхідну суму, нарахування пакету відбудеться наступної доби в проміжку часу з 00:00 до 02:00.

Як перевірити залишок пакету послуг, суму коштів на рахунку та терміну дії номеру «ОГО!Мобільний»?

Для перевірки залишку пакету послуг потрібно набрати комбінацію та натиснути виклик. Для перевірки грошового рахунку та терміну дії номеру необхідно набрати та натиснути виклик.

За допомогою яких пристроїв можна користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний»?

Ви можете користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний» за допомогою USB-модему, PCMCIA-картки, телефону, що підтримує стандарт UMTS/HSDPA.

Які налаштування модему/телефону необхідно використовувати для доступу до мережі Інтернет в пакетах «ОГО!Мобільний»?

Для користування пакетами «ОГО!Мобільний» (на умовах передплати), Вам необхідно задати точку доступу (APN): 3g.utel.ua в розділі налаштувань модему. Детальну інформацію можна дізнатись у розділі «Налаштування» або зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі ТриМоб) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Яка швидкість доступу до мережі Інтернет в пакетах «ОГО!Мобільний»?

Швидкість доступу до мережі Інтернет з використанням пакетів «ОГО!Мобільний» залежить від Вашого обладнання, навантаження на мережу в місці Вашого перебування та параметрів сайту, з яким Ви працюєте. Ми не обмежуємо швидкість в пакетах «ОГО!Мобільний». Пікова швидкість може досягати 7,2 Мбіт/сек, в середньому швидкість підключення становить від 200 до 800 Кбіт/сек та більше.

Чи зможу я, підключившись до пакетів «ОГО!Мобільний», користуватися іншими послугами мобільної мережі?

Так, звичайно. Ви отримуєте доступ до всіх послуг мобільної мережі ТриМоб (голосові та відеодзвінки, обмін SMS та MMS, голосової та відеопошти тощо), однак користування ними потребує додаткової оплати, згідно з тарифами:

Тарифи на інші послуги в пакетах «ОГО!Мобільний»
Дзвінки в мережі ТриМоб та номери операторів фіксованого зв’язку по Україні, на голосову та відеопошту (за межами нетарифікованих хвилин та у нац.роумінгу) грн/хв 0,30
Відеодзвінки в мережі ТриМоб (за межами нетарифікованих хвилин), грн/хв 0,30
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку у межах України, грн./хв 0,65
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн/шт 0,30
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн/шт 0,65
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн/шт 0,50
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн/шт 4,95
WAP-доступ в мережі ТриМоб, грн/Мбайт 0,10
WAP-доступ в національному роумінгу, грн/Мбайт 0,40

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

Інші умови тарифних планів «ОГО!Мобільний»

Пакет послуг нараховується один раз на 30 календарних днів. Для цього з основного рахунку списується абонплата відповідно до тарифного плану. Невикористаний обсяг послуг на наступний період не переноситься.

Включені послуги не діють у міжнародному роумінгу.

При зміні тарифного плану залишок послуг анулюється.

Термін дії номеру складає від 270 до 365 днів від дати останнього поповнення основного рахунку, залежно від суми поповнення:

·         до 99,99 гривень подовжує термін дії номера на 270 днів з дати останнього поповнення;

·         від 100 та більше гривень – на 365 днів з дати останнього поповнення.

Увага! Послуга «Переказ коштів» не продовжує термін дії мобільного номеру. Зверніть увагу, що при поповненні рахунку через банк грошовий переказ може бути розділено на декілька менших платежів, в результаті чого термін дії номера може бути меншим.

Інструкція з активації Usim-картки для prepaid-абонента.